İzmit Kurye

Sorunsuz Gönderiler İçin İzmit Kurye

Oldukça hareketli bir lokasyon olan İzmit birçok sanayi tesisine ve sektörel anlamda binlerce firmaya ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul ve Ankara yollarının kesişim bölgesinde bulunduğundan dolayı son derece ciddi bir trafik yüküne de maruz kalan İzmit ülkemizin en önemli bölgelerinin başında gelmektedir. İzmit’te çok uzun zamandır bütün firmalara ve kurumlara en hızlı şekilde gönderi hizmeti veren İzmit kurye olarak çok kaliteli ve modern uygulamalarla güzel sonuçlara imza atmaktayız. Birçok firmanın talepleri doğrultusunda şekillenmekte olan hizmetlerimizde teknolojik takip sistemleri de devreye girerek sorunsuz ve garantili gönderi hizmeti verilmektedir.

Ticari firmalara farklı konseptlerde hizmet sunan İzmit motorlu kurye bünyesinde gümrük moto kurye hizmeti de verilmektedir. Özellikle İthalat ve ihracat firmalarının talep ettiği bu kurye hizmeti ile birlikte değer ve önem derecesi yüksek olan evraklar sorunsuz bir şekilde teslim edilebilmektedir. Ayrıca imza karşılığında tekrar geri gelmesi gereken evrakların iletilmesinde gidiş dönüş moto kurye hizmeti de veren firmamız istendiğinde güvenlik konseptini artırarak imzalı ve kimlik gösterilmesi gereken teslimatlar meydana getirebilmektedir. Güvenliği her şeyin önünde tutan firmamızın hizmet konsepti gereği bütün teslimatlarda SMS bilgilendirme gibi uygulamalar da devreye girebilmektedir. Sürekli gönderilerde bulunan firmalar için abonelik hizmeti de sunan kaliteli uygulamalarla yüz güldüren bir kurye firması olarak İzmit'te hizmet vermekteyiz

Ekonomik ve Hızlı İzmit Motorlu Kurye

  • İzmit Moto Kurye
  • İzmit Motorlu Kurye
  • İzmit Acil Kurye
  • İzmit Vip Kurye
  • İzmit Araçlı Kurye
  • İzmit Toplu Dağıtım

İzmit Moto Kurye Uygulamaları

Son derece hızlı ve teknik bir ekiple çalışan moto kurye filomuz en uzak gönderileri dahi maksimum 210 dakika içerisinde teslim edebilmektedir. Daha hızlı ve efektif çözümlerde aranıyorsa Express kurye hizmetine müracaat edilebilir. Bu hizmetimiz içerisinde maksimum 90 dakika içerisinde teslimat yapılabilmektedir. En hızlı ve acil gönderiler de devreye giren vip moto kurye hizmetinde ise teslimat yapılacak adresin uzaklığına bağlı olarak yarım saat içerisinde bile çeşitli gönderilerin teslim edilmesi mümkündür. İzmit moto kurye olarak ayrıca daha büyük kolye gönderilerinizde arabalı moto kurye hizmeti vermekteyiz. 7 gün 24 saat konsepti ile çalışmakta olan firmamız gece teslimatlarında bile sorunsuz uygulamalar geliştirerek kaliteli sonuçlara ulaşılmaktadır.

İzmit Moto Kurye

İzmit motorlu kurye bünyesinde gümrük moto kurye hizmeti de verilmektedir.

İzmit Kurye

Ekonomik ve Hızlı İzmit Motorlu Kurye

İzmit Moto Kurye

İzmit Kurye İletişim 0216 592 34 52